Fertipower-BLOG-page-banner

استفاده از کود آمینو میکرو پاور بر روی پسته در تعاونی تولید روستایی احمد آباد انار استان کرمان

در سال زراعی 90_91 پیرو قرارداد و تفاهم نامه مشترک فی مابین اتحادیه مرکزی تعاونی های تولید روستایی کشور با شرکت آرمان پریس خاورمیانه، تعاونی تولید روستایی احمد آباد شهرستان  انار استان کرمان که از قطب های تولید پسته درکشور میباشد، برای انجام مراحل تست به روش شاهد و تیمار معرفی شد ،که خوشبختانه  نتایج زیر را در بر داشت.

ادامه مطلب: استفاده از کود آمینو میکرو پاور بر روی درختان پسته

استفاده از کود  آمینو میکرو پاور بر روی باغات آلو و هلو

holoo main2

از کود آمینو میکرو پاور در باغات آلو و هلوی کشور از جمله سی سخت کهکیلویه و بویر احمد، گلستان ،آذربایجان شرقی و مازندران استفاده میشود . معدل افزایش تولید بیش از 35 درصد را در برداشته است در زیر به فواید استفاده از کود امینومیکروپاور در باغات هلوی کشور اشاره شده است.

ادامه مطلب: نتیجه آمینو میکرو پاور بر روی هلو

استفاده از کود آمینو میکرو پاور بر روی سویا و ذرت شرکت زراعی دشت ناز ساری

image

همکاری با شرکت زراعی دشت ناز ساری (واقع در استان مازندران) برای آزمایش آمینو میکرو پاور بر روی سویا و ذرت، توافق حاصل شد. دوره تستی به مدت ۴ ماه در دو سال پی در پی بوده که پس از پایان تست نتیجه افزایش تولید محصول تا 15 درصد رسید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد لطفآ با ما تماس بگیرید.

 

ادامه مطلب: آزمایش آمینو میکرو پاور بر روی سویا و ذرت

روش استفاده از کود آمینو میکرو پاور برروی درختان بلند قد ازجمله نخل

image

در کشور مالزی، ما بر روی درختان نخل با روش چال کود  تست انجام دادیم. از آمینو میکرو گرانول برای ایجاد و بهبود مواد مغذی خاک و آمینو میکرو پاور به طوره محلول پاشی روی شاخه ها تا ارتفاء ۱،۸ متر (برای درختان بلند تر از روش چال کود استفاده می شود) نتیجه ۲۰ درصد افزایش تولید محصول به دست آوردیم. به راحتی میتوان این کار را برروی درختان خرما نیز انجام داد .

ادامه مطلب: روش جدید تست روی درختان نخل